Mert Hakan Yandaş, Galatasaray maçı sonrası açıkladı! ‘Ali Koç devre arasında aradı’

Süper Lig’in 37’nci haftasında Galatasaray deplasmanından 1-0 galip ayrılan Fenerbahçe’de Mert Hakan Yandaş konuştu.

Müsabakayı değerlendiren Mert Hakan Yandaş, “Aslında bütün sezonun senaryosunu seyrettik. Gel gör ki 10 kişi bile onlardan daha iyi takımız. Bu sefer olmadı. Kazanamadılar” dedi.

Fenerbahçe’nin birlik olması gerektiğini vurgulayan Mert Hakan Yandaş, “nanılmaz bir oyun oynadık, inanılmaz karakter gösterdik. Ben bu takımla gurur duyuyorum. 4 yıldır olduğu gibi yine bana saldıracaklar. Bizim tarafımızdan bunu satın alanlar olacak. üzerimize gelecekler. Ben burada olurum olmam hiç önemli değil. Fenerbahçe birlik olmadığı sürece başarması imkansız. Yaşananları görüyorsunuz. Fenerbahçe birlikte olmazsa başaramaz. Bugün oyuncular tüm camiaya nasıl birlik olunacağını gösterdi. Buraya gelen taraftar, bizi inanılmaz destekledi. Bütün maç onların sesini duyduk. Onlardan Allah razı olsun” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un devre arasında soyunma odasını aradığını dile getiren Mert Hakan Yandaş, “Başkanımız devre arası bizi aradı, inanılmaz bir destek konuşması oldu. Ona armağan olsun” açıklamasını yaptı.

Ali Koç’un devre arasında yaptığı konuşmaya dair soruya Mert Hakan Yandaş, “Konuşmalar özel. Çok teşekkür ediyorum başkana. Takımın motivasyonunu artırdı. Devre arası 10 kişi girmemize rağmen onları yeneceğimizi biliyoruz, bir kişinin bile şüphesi yok. Hepimizin emindik. İnanılmaz mutluyuz. Allah’a şükürler olsun. Onlara burada şampiyonluk kutlatmadık. Daha doğrusu senaryoyu bozduk. Çok mutluyum” cevabını verdi.

Çok mutlu olduklarını vurgulayan Mert Hakan Yandaş, “Biz bir aileyiz. Hocamızla da fikir alışverişleri oluyor. Saha odaklı herkes. İyi bir aileyiz. Bunu göstermek istiyorduk. Çok yıprandık bu sezon. Bir camia nasıl mücadele eder gösterdik. Bir oyuncu grubu daha ne kadar karakter gösterebilir. Sonu şampiyonluk olur olmaz ama bu takım şampiyonluğu ne kadar hak ettiğini gösterdi. İttifakları bozduk, oyunları bozduk. Galibiyetten dolayı çok mutluyuz” dedi.

F.BAHÇE’DEN MERT HAKAN PAYLAŞIMI

Fenerbahçe Kulübü, Galatasaray maçının ardından Mert Hakan Yandaş’ın gol sevincinin yer aldığı bir paylaşımda bulundu. Sarı-lacivertlilerden yapılan paylaşım kısa sürede gündem oldu.

İşte o paylaşım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir